درباره ما

شرکت معراج اندیش ساتیا با هدف ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی در حوزه ابزار دقیق، کنترل و اتوماسیون به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، آب و فاضلاب، نظامی، غذایی و شیمیایی و ... آغاز به فعالیت نمود.
ساتیا با بهره مندی از تجربه بالای مدیران و پرسنل خود در صنعت و بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و فراهم نمودن بستری مناسب، توانسته است خود را به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی در صنایع مختلف مطرح نماید. همچنین با بهره گیری از روابط بین المللی گسترده و دفاتر خود در اروپا و آسیا، همواره خدمت رسان صنایع مختلف کشور در تامین تجهیزات، از معتبرترین شرکتهای جهان در این حوزه، بوده است.
همچنین با عنایت به حساسیت بالای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که اصلی ترین مشتریان این شرکت بحساب می آیند همواره رعایت اصول کیفی از مهمترین سیاستهای این مجموعه بوده و تمامی محصولات بر اساس استانداردهای بین المللی همچون ANSI, API ,ASME ,EN ISA , ... قابل ارائه خواهند بود. ساتیا در زمینه ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل در مشاوره و تامین انواع تجهیزات هیدرولیک، نیوماتیک و الکتریک، همواره تلاش در یاری رساندن به بخشهای مختلف صنعت کشور داشته و امید آن دارد به سهم حقیر خود بتواند در راستای بر طرف نمودن احتیاجات صنایع مختلف کشور و اعتلای نام ایران اسلامی، گامی هر چند کوچک و ناچیز بردارد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
معراج اندیش ساتیا
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
تامین تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، تامین تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی، مشاوره خرید و نصب تجهیزات ابزاردقیق
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
معراج اندیش ساتیا
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : تامین تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، تامین تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی، مشاوره خرید و نصب تجهیزات ابزاردقیق
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 031-33880060، 031-33880061، 031-33873904